Jdi na obsah Jdi na menu

 


REFERENCE

Zde se můžete podívat, jakých úspěchů mí klienti dosáhli a přečíst si jejich příběhy. 

 

 

Příspěvky

MANŽELÉ STEHLÍKOVI

20. 12. 2017

promena-muz-uprav.jpg

promena-muz-2-komplet-na-stranky.jpgUž dlouho jsem o osobním trenérovi uvažovala a spojení s poradenstvím o výživě mně zaujalo.
V  době, kdy jsme se rozhodovali, co se sebou, jsme zrovna dosáhli našeho maxima co se týká váhy :-(  .. tak nebylo co řešit.
Manžel si uvědomil, že s tím téměř metrákem je potřeba něco dělat a navíc, že "ve dvou se to lépe táhne" a mě chtěl ve snaze "něco s sebou udělat" podpořit !!! :-)

Co se týká složení jídelníčku, tak jsme vše měli v jídelníčku již dříve, ale jedli jsem velké porce a v nesprávný čas. Je to náročnější na čas, přípravu, organizaci, .. ale dá se to zvládnout bez větších problémů. Co jíme nám chutná, malý dluh máme ve větším obměňování jídel.
Trochu problém byl (a stále je) s obědy v hospodách, ne vždy a všude šlo vybrat něco, co by se blížilo potřebě a tak jsem to řešil hlavně zmenšením porcí ;-)

Po zavedení změn jídelníčku a cvičení jsme se cítili dobře. Vše se zaběhlo, váha šla dolů, tak to bylo hodně motivační.

Po nějaké době jsme si zvykli na pravidelnost, dodržování pitného režimu, zařazení více bílkovin a měli jsme radost z druhých večeří :-)
promena-zena-upraveno-kompletne.jpg

Začátky v posilovně byly fajn, já se těšila, sport je naše největší hobby, ale posilovna šla zatím dost mimo nás a zjistili  jsme,  jaké máme velké mezery.

Hlavní plus je cvičení pod dohledem, naše sportování je amatérské, nahodilé v mnoha ohledech jednostranně zaměřené, takže zapojení dalších svalů je přínosem. Trápím se nedostatkem vlastních sil :-) břišní svaly, ruce atd. atd. Celkově vzato cvičení v posilovně hodnotím kladně, za "trápení" považuji cvičení na podložce (ale uvědomuji si, že pomáhá).

Zhubla jsem cca 15 kg, velká spokojenost s průběhem i lehkostí jak to šlo. Poslední cca 2 měsíce je váha + - na stejné úrovni, ale polevili jsme v disciplinovanosti ... 
Zhubl jsem +- 15 až 17 kg (z 99 !!!), na postavě je to poznat (vytáhnul jsem ze skříně mnoho jeansů, které jsem postupně odkládal, protože jsem je nedopnul !!!).
Chtěl bych (potřeboval bych) se ještě zbavit "špeků" v pase, ale  máme v poslední době více "hříšků" ve stravování (večírky, setkání s kamarády atd.)

promena-zena-upraveno-kompletk.jpg

Spolupráce s osobní trenérkou mi dala dobrý pocit a radost, že když se chce tak to jde a to i v našem věku :-)) Navíc radost, že si i jiní všimli, že se naše postavy změnily k lepšímu. Také jsem zjistil, že při florbalu jsem rychlejší a běhavější, než dříve!!! 

Celkově se cítím dobře, chtěla bych ještě zhubnout cca 3 kg. Co se týká cvičení, tak bychom se potřebovali donutit k cvičení a protahování doma resp. sami. To je náš největší problém, jídelníček se daří dodržovat s menšími výkyvy bez problémů, ale posilování jsme do svého života bohužel nezařadili, cvičíme tedy pouze v posilovně... Hlavní úkol do nového roku je pro mě teď tedy spíš v oblasti zpevnění postavy, svalů atd. 


Spolupráce s trenérkou probíhala bez problému, padla nám  do oka, tak to bylo hned jednodušší :-) Baví mně obměňování cviků, používání různého vybavení posilovny. Velké plus je za rozumný - reálný - přístup v oblasti jídelníčku, stravování. Dle zkušeností z našeho okolí není vždy úplně běžné. Děkujeme, bez vás bychom to nedali !!!

Petra a Jaroslav

 

VERONIKA

13. 12. 2017

img-20171016-wa0000.jpg

Jsem mladá aktivní baletka a s tréninky u Radky jsem začala letos v lednu. I při svém extrémním vytížení jsem nutně potřebovala další aktivitu a volba padla na posilovací trénink. 

Čistě náhodou jsem objevila Radčiny stránky, sdělila ji svou vizi a začaly jsme pracovat.

Mám několik hodin pohybu denně a stejně si trénink s Radkou nenechám nikdy ujít a odcházím se skvělým pocitem sladké vyčerpanosti a plná endorfinů.

Ačkoli mám postavu posílenou tancem, už za pár týdnů na mě byly vidět značné výsledky rýsování svalů a větší síla. Samozřejmě k tomu patří i správná strava.

img-20171016-wa0001.jpg

Na Radce oceňuji, že ví, o čem mluví, snaží se najít co nejefektivnější verzi tréninku, nenechá vás udělat jediný pohyb špatně a samozřejmě nad vámi drží bič, bez kterého by nic nemělo smysl. Každý trénink znamená vybití, zlepšení nálady a k tomu všemu krok blíž k lepší postavě.

 

MÍŠA

13. 12. 2017

389649_3616461003803_1906284170_n.jpg

CHYBÍ VÁM SEBEVĚDOMÍ A MÁTE KILA NAVÍC? JSTE TU SPRÁVNĚ 

Nikdy jsem nedržela nesmyslené diety, nebrala jsem žádné prášky ani nic podobného. Myslela jsem si, že jím rozumně, nepřejídala jsem se, nevyhledávala jsem smažené ani sladké jídlo. Bílé pečivo pro mě bylo tabu.
 V listopadu roku 2011 jsem začala chodit na H.E.A.T a k mému střídmému jídelníčku byl HEAT opravdu výborným doplňkem pro hubnutí.  Bohužel díky pracovnímu a studijnímu vypětí, jsem v srpnu roku 2012 vynechala na celý dlouhý měsíc HEAT a kila šla velmi rychle nahoru. Opět jsem na HEAT začala chodit v říjnu roku 2012, pravidelně 2x týdně. Bohužel váha se nepohnula. Byla jsem zoufalá a zároveň jsem věděla, že sama to nezvládnu, že je něco špatně. 
Při brouzdání na internetu jsem objevila stránky trenérky Radky. Celkově na mě Radka z fotek působila velmi věrohodně a velmi příjemným dojmem. Tedy prolistovala jsem celé stránky a odvážně Radce napsala email. Mile jsem byla překvapena, když Radka odpověděla, že nic nebude problém a dohodly jsme se na osobní schůzce. Z první schůzky jsem odcházela nadšená!!! Radka je velmi příjemná, usměvavá a milá slečna. Celkově po prvním sezení mi dodala odvahu a motivaci pro mé rozhodnutí něco se sebou udělat. Vše co řekla, mě velmi nadchlo a dodalo mi to motivaci se sebou něco udělat.
Tehdy mi řekla, že vlastně jím hrozně málo a že to je vše špatně! Dohodla jsem se s Radkou na vypracování jídelníčku a následovalo měření, vážení a zkouška mé kondice.
Díky mému pracovnímu vypětí a přestěhování se na druhý konec Prahy nezvládám chodit za Radkou na cvičení a konzultace. Ale Radka i pro takové „případy“ jako jsem já má alternativu. Komunikuji s ní po emailech a je velmi vstřícná. 
Každý týden ji zasílám vyplněnou tabulku zkonzumovaného jídla a ona mi ji obratem posílá zkontrolovanou zpět. První týden byl tragický :-) Naučit se správně jíst po 3 hodinách bylo pro mě peklo. Mé zápisky za první týden se jen červenaly a byly plné chyb. Ale díky tomu, že jsem opravdu Radku téměř dennodenně „terorizovala“ svými dotazy, tak jsme postupně vyladily jídelníček tak, aby byl víceméně správný. Člověk se stále učí a tak neklesejte, namysli, když Vám Radka napíše, že jste něco udělaly špatně. Pro mě osobně je to spíše motivace a i to je důvod proč ji chcete nebo jste ji již zkontaktovali, nebo ne?!
Radka si dala i práci s tím, že mi vypracovala cvičební program na doma a stále je mi k dispozici pro mé dotazy ohledně cvičení a jídelníčku.
 
Díky Radce jsem za měsíc a půl zhubla 4 kila a cítím se báječně. Na (pro mě) velké množství jídla za den jsem si zvykla a mé tělo také. Příprava jídel se mi stala zábavou a baví mě si vyhledávat stále nové recepty na internetu. Nebojte se, není to věda. Zvládne to každý! I ten, kdo neumí vařit, nerad vaří a tvrdí, že nemá čas! Časově to vážně náročné není, jen to chce vyzkoušet a nevymlouvat se!! Radka se Vám věnuje na 100 % a i díky tomu Vám to půjde téměř samo :-)
Jsem teprve na začátku, ale věřím, že to dokážu a kila půjdou dolu. 
Radka má o své klienty opravdu zájem. Ptá se, na Vaše pocity a vždy je ochotná poradit. Když jsem si vyzkoušela kalhoty, které jsem si naschvál koupila malé a krásně jsem je zapnula, měla jsem ohromnou radost a první komu jsem to sdělila, byla právě Radka. 
Takže všem, kteří se chtějí cítit lépe, zhubnout nějaké to kilo nebo se dostat do formy neváhejte a zkontaktujte Radku ještě dnes!!! Nebudete litovat. S tak příjemnou a usměvavou slečnou to půjde samo!!
Takže závěrem už jen chci říci, Radko, patří Vám moje obrovské díky a snad Vám budu dělat jen a jen radost.
 
Michaela 
 
 
Celý příspěvek | Rubrika: REFERENCE | Komentářů: 0

JANA

13. 12. 2017

clenky-008.jpgS Radkou se známe již delší dobu ,tak si dovolím napsat , že je nejen skvělá trenérka ale i člověk. Denně s námi pacientkami prožívá nejen naše úspěchy v hubnutí, ale i zklamání které zažíváme dnes a denně. Vážím si všeho co pro nás děláš a jakým způsobem dokážeš povzbudit a motivovat i když nám to nejde. Takže milé dámy pokud začít se sportem a zhubnout nějaký to kilo tak věřte, že pod dozorem nejen příjemné ale i naší krásné trenérky Radky vám to půjde lépe. Doporučuji Jana 44let

 
Celý příspěvek | Rubrika: REFERENCE | Komentářů: 0

MARTINA

13. 12. 2017

 

kolaz-1-new.jpg

kolaz-2-new.jpg

Martina je mladá maminka na mateřské dovolené a cvičit se rozhodla cca po 4 měsících po porodu císařským řezem. Začala chodit 3x týdně a následně jsme navýšily frekvenci tréninků na 4 týdně. Tréninky jsou kombinací posilovacího cvičení a aerobních aktivit. Se svým zdravým jídelníčkem, který Martina nemusela nijak zvlášť upravovat a pravidelným tréninkem dosáhla za 4 měsíce bezvadných výsledků, ale jako každá žena se sebou stále není spokojená :-)

 
Celý příspěvek | Rubrika: REFERENCE | Komentářů: 0

LENKA

13. 12. 2017

lenka01.jpg

 

    výsledky s osobní trenérkou

Lenka se na cvičení stala "závislá" a dokonce se sama nakonec rozhodla pracovat jako trenérka :-)

 
Celý příspěvek | Rubrika: REFERENCE | Komentářů: 0

HANKA

13. 12. 2017

 hanka.jpgPo dlouhodobém neúspěchu s různými dietami a neefektivním cvičení jsem se rozhodla pro Radku jako osobní trenérku a po třech měsících cvičení mám úžasné výsledky. Cítím se dobře, vypadám dobře a ještě k tomu mi pomohla od chronické bolesti zad. Cvičení s Radkou je zábava i dřina. Je to člověk, který vás dokáže motivovat, sleduje vaše reakce a trénink přizpůsobuje vašim aktuálním potřebám. Velmi se mi líbí, jak se dokáže do člověka vcítit a vytáhnout z něho to nejlepší. V životě bych nečekala, jak moc mohu dokázat a za jak krátkou dobu shodit nevzhledné špíčky a přitom se cítit velmi dobře. Radka je ve všech aspektech skvělá volba, ale i když Vám záleží jen na tom, abyste lépe vypadali, tak je jasně jednička. Pokud chcete dobře vypadat, skvěle se cítit a mít po boku skvělou trenérku, která je milá, usměvavá, ale také precizní a přísná (u mne je to potřeba), tak volte ji. Její jídelníček na míru a hlavně konzultace ohledně skutečně zkonzumovaného jídla jsou OBROVSKÝM pomocníkem na cestě k vašemu úspěchu. Raduška je teď už i moje kamarádka a budu s ní spolupracovat už pořád. Protože co je lepší než cítit se bezvadně a ještě k tomu být zdravý a dobře vypadat? Pokud budete mít ohledně Radčiny práce a poradenství jakýkoliv dotaz, ráda ho zodpovím.Hanka Nedvědová

 
 
Celý příspěvek | Rubrika: REFERENCE | Komentářů: 0

PANÍ RADKA

13. 12. 2017

V listopadu tomu bude rok co jsem začala chodit do fitness Contours. Moc se mi tam nechtělo a už vůbec jsem nevěřila, že vydržím a ještě ke všemu mě to začne moc bavit. Ale i díky trenérce Radce stále zůstávám a dokonce jsou vidět i výsledky. Trenérka Radka vždy sleduje bedlivě jak cvičím a neváhá mě opravit, když dělám něco špatně. Několikrát za tu dobu přišla s novými cviky, hlavně na břicho, které mě trápí ze všeho nejvíc. V rámci speciálních akcí si si pro nás vždy připraví hodinu, kde nám dá pořádně do těla. Je vždy usměvavá a nestalo se mi, že by odmítla poradit. Určitě i díky ní zůstanu fitku i nadále věrná.

Radka Vlášková

25.10.2011 Praha

 
Celý příspěvek | Rubrika: REFERENCE | Komentářů: 0

LÁĎA

13. 12. 2017

ladik.jpgOsobní trenérka Radka je můj častý sparing partner v posilovně. Cením si na ní, že dbá na správnou techniku cvičení. Zároveň se nebojí cvičit jako chlapi. Tím myslím základní cviky, jako je dřep, bench-press a mrtvý tah. Sama totiž dobře ví, jak jsou účinné a zkracují cestu k úspěchu. Zkrátka řečeno, bere si z mužského i z ženského pohledu na cvičení to nejlepší.

 
Celý příspěvek | Rubrika: REFERENCE | Komentářů: 0