Jdi na obsah Jdi na menu

Výživové poradenství

5. Stravovací plán

Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, nebo jen zlepšit jídelníček, abyste se cítili lépe a plní energie, je určitě dobré, jíst zdravě. Ale jíst zdravě vždy bohužel nestačí.

Dostanete ode mě komplexní stravovací plán zahrnující pravidla racionální stravy, výčet potravin, které můžete bez obav do svého jídelníčku zařadit (vždy s ohledem na vaše případné omezení, např. alergie) a konkrétní návrhy jednotlivých porcí včetně množství uzpůsobené vašim chutím a klíč k tomu, jak si správně poskládat svůj jídelníček, abyste si váhu dlouhodobě udrželi.

V tomto plánu dostanete komplexní informace a návod, jak na to. Ale to, jak jídelníček reálně dodržujete a jestli neděláte nějaké výrazné chyby ve stravování probereme buď osobně, nebo mailem, viz konzultace.

6. Konzultace

Pokud už cvičíte, nebo uvažujete, že byste začali cvičit sami, nebo s trenérem a máte otázky, které byste chtěli zodpovědět ohledně tréninku, nebo jídelníčku, můžeme si společně sednout a vše probrat, ráda vám vaše otázky individuálně zodpovím. 

V současné svým klientům nabízím i denní konzultace k jídelníčku formou e-mailu,  nebo přes telefon (např. Whatsapp), kdy vy, jako klient máte denně zpětnou vazbu na svůj jídelníček. Je to vhodné pro ty, kteří chtějí mít motivaci k dlouhodobému dodržování zdravého jídelníčku a kontrolu.

Tato forma konzultace stojí 500 Kč/týden. Za tuto cenu dostanete osobní přístup, zpětnou vazbu na reálně snědené porce jídel a značnou motivaci, co říkáte? ;-)

Pravidelné osobní konzultace doporučuji hlavně při úpravě jídelníčku. Snažím se svým klientům pomoci k tomu, aby si sami dokázali sestavit vhodný jídelníček, který jim bude vyhovovat, aby věděli, co kdy jíst a kolik toho sníst, aby se zbytečně netrápili hladem a přitom hubli (případně přibírali) a poté si váhu dlouhodobě udržovali a předešli jojo efektu.

Součástí konzultace může být i přeměření výsledků (obvody, foto, analýza těla), pokud už jste se do toho pustili.

 

Pokud se domluvíme na úpravě stravovacích návyků, doporučuji osobní konzultace v závislosti na tom, jaké stravovací návyky máte doposud, např. první měsíc konzultaci 1x týdně, 2. měsíc 1x za 14 dní, 3. měsíc 1x za 3 týdny atd., případně denní kontrolu jídelníčku (viz odstavec výše), než se změny ve stravování ustálí a vy si na ně opravdu zvyknete. 

Forma a frekvence konzultací záleží na naší osobní domluvě, tak si klidně objednejte termín a domluvíme se ;-) Klikněte zde a jdeme na to, těším se.....