Jdi na obsah Jdi na menu

NOVINKY

Víkendová akce 99,- na Tanitu

6. 2. 2022 NOVINKY | Komentářů: 0

Přijďte o víkendu 26.-27.2. zjistit, jak na tom jste. Víkendová akce! Tanita vám proměří množství svalů, celkového a útrobního tuku, vody a kostí v těle. Termín po předchozí domluvě. Budu se na vás těšit smiley

OBJEDNAT SE 

Opět se na vás těším po mateřské pauze

1. 2. 2022 NOVINKY

Od února se opět těším na pořádně odpracované tréninky a vaše výsledky. Ve fitness Star Vám budu opět k dispozici v domluvených časech v nově rozšířených prostorech posilovny.

Podzimní špekospalující kruháč se blíží

16. 10. 2017 NOVINKY

Ráda bych vás pozvala na další šestitýdenní kurz kruhových tréninků.

Kurz bude probíhat v sále fitness Star od 3.11. do 15.12. každý pátek od 17:30. Na začátku a na konci si změříte, kolik máte v těle tuků a kolik svalů a týdně dostanete do svého mailu jídelníček na týden, receptík na chutný pokrm a další zajímavé tipy.

Kurz je zaměřený na zpevnění postavy, hlavně problémových partií břicha, stehen a zad, zlepšení kondice a pružnosti a je vhodný jak pro ženy, tak i muže. 

Přijďte nastartovat hubnutí, spálit nějaký ten špíček a dobít baterky.

Těším se na vás ;-)

Sdílení tréninkového plánu v Tabulkách Google

10. 9. 2017 NOVINKY

Nově jsem se svými klienty začala používat aplikaci Tabulky Google. Váš tréninkový plán tak doplňuji o absolvované tréninky a stále aktualizuji a vy ho můžete mít stále při ruce ve svém mobilním telefonu pro případ, že jdete cvičit sami, nebo jen tak pro přehled. 

Můžete jej používat i např. jako tréninkový deník, nebo pro zaznamenávání svého jídelníčku a vaše trenérka ihned ví, jak se snažíte ;-) Touto formou v přehledné tabulce mohou probíhat i konzultace k jídelníčku při úpravě stravovacích návyků bez potřeby osobního setkání

Dopolední hodiny

10. 9. 2017 NOVINKY

Z důvodu vytížení večerních hodin jsem pro nové klienty přichystala dárek ve formě 15% slevy na 1. balíček 10 tréninků vztahující se na časy 1. poloviny dne, tzn. 7-14 hodin. Ve fitness Star navíc můžete využít zvýhodněné vstupné happy hours od 13-16 hod.