Jdi na obsah Jdi na menu

5. Stravovací plán

Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, nebo jen zlepšit jídelníček, abyste se cítili lépe a plní energie, je určitě dobré, jíst zdravě. Ale jíst zdravě vždy bohužel nestačí.

Dostanete ode mě komplexní stravovací plán zahrnující pravidla racionální stravy, výčet potravin, které můžete bez obav do svého jídelníčku zařadit (vždy s ohledem na vaše případné omezení, např. alergie) a konkrétní návrhy jednotlivých porcí včetně množství uzpůsobené vašim chutím a klíč k tomu, jak si správně poskládat svůj jídelníček, abyste si váhu dlouhodobě udrželi.

V tomto plánu dostanete komplexní informace a návod, jak na to. Ale to, jak jídelníček reálně dodržujete a jestli neděláte nějaké výrazné chyby ve stravování probereme buď osobně, nebo mailem, viz konzultace.

Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu, nebo jen zlepšit jídelníček, abyste se cítili lépe a plní energie, je určitě dobré, jíst zdravě. Ale jíst zdravě bohužel vždy nestačí.

Dostanete ode mě komplexní stravovací plán zahrnující pravidla racionální stravy, výčet potravin, které můžete bez obav do svého jídelníčku zařadit (vždy s ohledem na vaše případné omezení, např. alergie) a konkrétní návrhy jednotlivých porcí včetně množství uzpůsobené vašim chutím a klíč k tomu, jak si správně poskládat svůj jídelníček, abyste si váhu dlouhodobě udrželi.

V tomto plánu dostanete komplexní informace a návod, jak na to. Ale to, jak jídelníček reálně dodržujete a jestli neděláte nějaké výrazné chyby ve stravování probereme buď osobně, nebo mailem, viz konzultace.

 

Ceník