Jdi na obsah Jdi na menu

 


PROČ 3 MĚSÍCE?

PROČ 3 MĚSÍCE? JE TO DLOUHÁ DOBA?

Ze zkušenosti mohu říct, že nejdůležitější je ZAČÍT, potom MÍT tu správnou MOTIVACI a VYDRŽET a vytvořit si tak ZDRAVÝ NÁVYK NA CVIČENÍ a POMALU UPRAVIT SVÉ STRAVOVACÍ NÁVYKY.

A to bohužel nejde přes noc.

Často se pak stává, že se člověk takzvaně "namlsá" prvními výsledky a pokroky a i když třeba nevědomky, poleví ve svém snažení , i když je třeba ještě brzy, HLAVNĚ PROTO 3 MĚSÍCE, NEDOVOLÍM VÁM POLEVIT

Úprava stravovacích návyků a zdravý návyk na cvičení, to se opravdu nestane přes noc, člověk nové "chování" musí pravidelně opakovat, ale za 3 měsíce už se změny dějí. Když vynecháte trénink po 3 měsících pravidelného cvičení, určitě poznáte, že vám to chybí.

Stagnace - Často se stává, že po nějaké době začne tělo stagnovat, nezlepšujeme se, ale ani nezhoršujeme, vlastně se nic neděje, ať děláme, co děláme, pokroky nezaznamenáváme. Já vám pomohu tomu zamezit, případně toto období v klidu, rychle a efektivně překlenout.

Rychle mi rostou svaly - Tohle tvrzení slýchávám často od svých klientek. Od klientů někdy opak :-) Je to efekt, který již mnoho dívek a žen od cvičení na začátku odradil, nechceme přece vypadat jako kulturistky (i když muži jistě ano). Ženy opravdu nemají tendence k nárůstu velkých svalových objemů. Může se stát, že třeba v 1. měsíci, kdy jste začaly cvičit, budou např. stehna trochu oteklá, "zalitá", obzvláště bezprostředně po tréninku, ale věřte, že tento efekt odezní a je to dobrá známka toho, že tělo na trénink reaguje. Samozřejmě, také záleží na typu tréninku, velikosti zvolené zátěže, počtu opakování, atd., ale proto máte mě. Nebojte, kulturistky se z vás běžným tréninkem a racionální stravou určitě nestanou.

Bolí mě svaly - Často od svých klientek (i klientů) slýchávám, že je od cvičení hned na začátku odradí bolest svalů po tréninku. Ano, přiznejme si to, svaly po tréninku bolí. Důležité ale je, abychom tělo a svaly na nový pohyb navykli postupně a ne hned, ale teprve třeba po 2 týdnech, měsíci zátěž postupně navyšovali (jestliže jste dosud na cvičení nebyli zvyklí).

Věřte, jestli vy jste s tím někdy sekli, já vás s tím seknout nenechám, stačí vydržet a vědět, jak na to


Tak co, chce se vám do toho? Cítíte se odhodlaní?


Objednejte se proto nyní na první konzultaci a pojďte do toho se mnou  (1. konzultace je bezplatná a nezávazná)

VELKOU ČÁST BUDETE MÍT SPLNĚNOU - ZAČÍT

KONTAKT

 

Náhledy fotografií ze složky VÝSLEDKY KLIENTŮ